Dnes ráno mě v metru bezdůvodně napadla cizí paní. Naštěstí jen pěstí. Kdyby měla kudlu, tak už tu nejsem, a proto vám musím rychle napsat to, co chci, protože metrem pojedu hned zase v pondělí…  a jak vidno, nemusela bych to přežít 😀

Včera večer (10.11.2016) jsem od časopisu Žena a život převzala krásné ocenění Žena roku 2016 v kategorii Internet. Sluší se poděkovat, takže děkuji:

  1. Svým rodičům. Bez nich bych tu nebyla.
  2. Vynálezcům internetu (Vinton Cerf, Robert Khan a Tim Berners-Lee) za vynález internetu.
  3. Své rodině za to, že snáší moji trvalou přítomnost na internetu a trvalou nepřítomnost u domácího krbu (btw žádný krb nemáme).
  4. Daně Krásové za nominaci a Blance Radjenovičové za nominační podporu.
  5. Všem, kdo pro mě hlasovali. Nakonec těch hlasů bylo nejvíc napříč soutěží, takže mám ještě ocenění Sympatie a k tomu víkend pro dva na zámku Chateau Herálec. Nezlobte se, že hlasující nejmenuji, přešvihla bych datovou kapacitu poskytovatele hostingových služeb.
  6. Porotě soutěže za to, že pochopila, že fakt potřebuju kvalitní výrobky textilního a kosmetického průmyslu a výdobytky plastické chirurgie, abych mohla chodit mezi lidi, a dali mi tu první cenu (oblečení Marks&Spencer, kosmetika Eucerin a poukázka Medicom Clinic).
  7. Fotografce Anně Kovačič za trpělivost, s jakou dokáže fotit osobu s těžší poruchou vědomí a hybnosti. To jsem já u fotografa. Bez fotografa mám zachovalé řečové funkce, jsem chodící a orientovaná časem, místem i osobou.
  8. Vizážistkám a stylistům za velmi obrovskou a velmi marnou snahu udělat mě krásnou. Nebudete tomu věřit, ale jakmile si obléknu nádherné šaty, vypadám okamžitě jako modelka. Do módního pekla.
  9. Hotelu Grand Mark Prague, kde se konal galavečer s předáváním cen, za to, že přežil náš DREAM TEAM, řekněme „lehce pod vlivem“. Pod vlivem byl náš DREAM TEAM, ne personál hotelu.  Viz foto (zleva Šnajdrová, Hlavsová, Srpová).
  10. Časopisu Žena a život za to, že si mohu dovolit koupi příčetného časopisu pro ženy, přestože se živím prací, tedy jsem chudá. Jako finančně. Jinak jsem velmi bohatá, především na cukry, tuky a nasycené mastné kyseliny.

zena-roku-2016

P.S. Nedávám si malé cíle! Žena roku už jsem, takže teď chci být, vole, princezna! 😀